Виж само едно мнение
  #147  
Стар 7th May 2006, 20:24
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от poli_lady7
nqmam kirilica du6ici prostete, abe 6to ste go otvorili toq forum wob6te 6tom kato 4owek ne moje da si kaje kade e posradal...... da wi kaja si4ko si e ba6 taka za k-ka malinow... efremow raboti lo6o bila sym to4no w taq klinika edni gardi si prawih i me dooprawqha edwam se sprawiha nakarq gorkite....jenata s koqto jeveq kato gleda6e kwo stawa se otkaza da si prawi tq.....toq gel ne go znam kakyw e no napylno q razbiram taq truh syglasna sym 4e imat mnogo pretencii bez nikakwo pokritie abe stra6na rabota.....da ne zema sega mene nqkoj da me emne ei 4e ne sym w4era6na az....iskam sega da si prawa o4i i dwojna bradi4ka da mi mahat kajete nqkoi dobyr hirurg ok 6te pregledam foruma wsi4ko kakwo ste pisali ama kajete wse pak 4e da ne stane kato minaliqt pyt da me prawat na 4asti mersi 4ao da i usnite iskam da si prawa ama hubawo ako stane i priqtelkata mi sy6to iska
Бе жена, вие с приятелката си що не се обърнете към Пълна промяна
Много работа ще извадите на хирурзите.
Между другото след първия неуспешен опит, как се навивате на толкова много операции. За двойната брадичка и очите разбрах- явно проблемите на възрастта. Ама на устните какво ще правите? Силиконче ли? Успех при избора на лекар и внимавайте да не станете последователки на Майкъл Джексън
Отговори с цитат