Виж само едно мнение
  #149  
Стар 8th May 2006, 17:51
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Цитирай:
Първоначално написано от Truth
Сега по-сериозно, по темата. Значи, тук изобщо не става дума за това колко е вреден гелът, какви свойства има той, какво прави или не прави и т.н. и т.н. Тук става дума за това, че при един и същи поет ангажимент един хирург успява с лекота 100% да се справи, а друг от три пъти дори не може да наближи този резултат.
Пак ще подчертая, че не зная подробности за случая /хайде някой да ми прати инфото на лични най- накрая, ца да не разсъждавам без да знам всичко/.
И все пак съм виждала интервюта с жени, на които също са правени многократни операции за хидрогела! Това съвсем не е изключение и зависи от много неща. Т.е. нима няма вариант първият хирург да е почистил вече доста от него, а вторият да е довършил работата ?
Асет,

Вариантът, който описваш, в моя случай не важи. Последната ми операция изобщо не е включвала доизчистване на хидрогел или довършване, а поправяне на това, което е било направено отвътре. (Иначе при мен хидрогелът също е бил остраняван на няколко пъти, естествено.)

Друго, което ясно показва, че изобщо не става дума за довършване е че - както бегло бях споменала преди това - последно, в отговор на моите настоявания, от Малинов бяха предложили "уникална" операция, която беше някаква пълна фантасмагория отвсякъде и изобщо НЕ Е това, което другият хирург фактически е трябвало да направи за да ме оправи. Аз зная, че ако се бях съгласила на нея, тя също нямаше да бъде сполучлива, точно както и останалите преди нея. Не че това е най-важното, но и цената на тази операция щеше да бъде значително по-висока от парите, които по-късно ми поискаха за успешната операция.

Сега виждам, че и друга жена изглежда е била писала нещо подобно, ако може да се съди по цитата в постинга на Мадалена, така че може пък към нея да пренасочат усилията на тукашните хирурзи, стига тя да е достъчно отзивчива изобщо да си дава труд да отговаря на такива въпроси, де..
Отговори с цитат