Виж само едно мнение
  #764  
Стар 1st March 2015, 19:34
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allex Виж мнението
Здравейте, надявам се все още някой да следи темата. Най-накрая събрах смелост и аз да се подложа на тази интервенция. Прочетох почти цялата тема, утре ще я дочета Притеснява ме обаче фактът,че когато се спра на някой лекар виждам негативни мнения. Наясно съм,че няма как да няма негативни мнения, но ме хваща страх. Виждам,че преобладават имена на доктори във Варна и Бургас, а пък на мен ще ми е най-удобно в София или Пловдив. .
Ивонааа, моля те кажи ти при кой доктор си си правила операцията?
Здравей. Оперирах се при д-р Н. Георгиев в София. Аз съм доволна от резултата при мен, но не се наемам да препоръчам хирург на друг човек. Моите изисквания, когато избирах хирург бяха: 1)да работи с пилене; 2)да не се носи превръзка след операцията, а само лента и то за възможно най-кратко време.
Не се притеснявай за отрицателните мнения. От всеки хирург, който работи има недоволни. Притеснително е когато преобладават лошите отзиви.
Пожелавам ти успех в избора на хирург, иди на консултация поне при 2-ма, предварително измисли какво да ги питаш и прецени кой е "твоя" лекар.
И не се притеснявай много, резултата си заслужава
Отговори с цитат