Виж само едно мнение
  #36  
Стар 23rd November 2007, 10:36
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Хубавото на идеята е,че хем ти дава възможност да усвоиш шофирането от по-ранна възраст,хем задължително го правиш с по-опитен шофьор,който да ти помага.За мен,честно казано,има голяма разлика дали ще се учиш да караш на 18 или на 20 и нагоре,и колкото по-рано толкова по-добре.Което,разбира се,не означава разни 13-годишни да сядат зад волана.Американците могат да са повод за присмех в много отношения,но в това специално можем да се поучим от тях.Не че там няма голям брой катастрофи,но те са поради факта,че често карат употребили алкохол,защото там на много места няма алтернативен транспорт и си на 100% зависим от колата си.
Не виждам защо да не е добра идея да караш с по-опитен човек до теб,докато свикнеш.Тук днес взимам книжка и имам пълното законно право да карам и до края на света,ако искам.Но дали това,че съм взела 24 часа с инструктор и по една случайност и изпита автоматично ме прави шофьор?За себе си мога да кажа,че не,но на практика съм също толкова пълноправен водач,колкото и всеки друг.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат