Виж само едно мнение
  #13  
Стар 1st August 2009, 12:53
Аватара на вещица
вещица вещица не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1 868
По подразбиране

1. Име и пол?
2. На колко години сте?24
3. Кога за пръв път правихте секс?17 години
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? любовта винаги е вървяла с добрия секс ръка за ръка, а когато двама влюбени правят секс си е истински екстаз на удоволствието, така че за мен секса не е любов, а са две понятия взаимно запълващи се
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? е не може винаги
6. Използвате ли презервативи?задължително
7. Какво е за Вас сексът? удоволствие, отпускане от напрежението, най-добрият фитнес за поддържане на фигурата......
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? когато партьорът си играе с най-горещите ми точки и го прави много бавно
9. Какво правите веднага след секс? втори тур ако е възможно или отпускаща вана след което не се знае какво има ....
10. Правите ли орален секс? да
11. А анален? правила съм, но не ми хареса
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? плаж, море, вълни, луна и само ние двамата
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! не се издава
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? искам още
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?да не излизам от спалнята няколко дена
17. Коя е любимата ви поза? И защо? кучешката поза, но във вариацията, когато аз съм почти легнала по корем и съм си подложила възглавница под мен да е удобно на партньора, а ръката му да е на клитора. Получава се върховно удоволствие и особено ако темпото е забавено и той влиза по-дълбо....
18. Колко често правите секс? зависи колко добре си напасваме с партньора ми, но е имало и моменти всеки ден по няколко пъти
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? не и не искам да пробвам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?случвало се е
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? искам още
22. Кога за последно правихте секс?
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?да
_________________
Отговори с цитат