Виж само едно мнение
  #134  
Стар 17th September 2008, 20:20
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Allure_, искрено ти съчувствам и се надявам да се намери книжката ти и протоколите. Не ми го побира умът защо са ги взели и защо не са ги оставили при портиера, за какво са им...

Аз около 40 дни се занимавах с това да разбера една оценка, която не ми е вписана в книжката, дали е вписана в протокол. Ходих в канцеларията, там ми казаха, че няма протокол. После пак ходих, пак нямало протокол. Отидох при преподавателката, тя тръгна да ми я пише в книжката и изведнъж се ядоса, защото не беше сигурно дали я имам записана в протокола, а при нея нямаше протокол. После пак ходих 2 пъти в канцеларията и чак днес благополучно се разбра, че протоколът е писан на ръка и заради това не е бил при другите протоколи, а оценката ми я има вписана в материалната книга. Затова наистина, носете си книжките на всички изпити и не слушайте като ви казват, че нямало значение дали я има оценката в книжката или не.

Най-много ме е страх след държавния да не кажат, че нещо ми липсва, защото когато подадох молбата, въобще не са ми проверявали оценки и кредити.