Виж само едно мнение
  #2720  
Стар 22nd August 2016, 12:18
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме )) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?
Благодаря , добре се чувствам . Носът ми е още твърд донякъде , обаче взе да придобива вид и някой части леко поомекнаха .Имам и едни конци още , които малко ме дразнят . Дишам еднакво и с двете ноздри . Много съм доволен , радвам се , че избрах д-р Илхан .
Интересно , доста дълга операция ще да е била твоята . Тези 3 часа от влизането в операционната ли ги броиш ? Чистото оперативно време , което пише на епикризата при мен е 1ч . и 50 мин . Иначе аз влязох в 17:30 и излязох в 20 : 30 от упойката . Айде пиши , като ти махнат тръбичките и пластмасата .
Направо пусни снимка
Отговори с цитат