Виж само едно мнение
  #20  
Стар 11th May 2008, 20:02
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Здравейте на всички ! Имам нужда от съвет за следните мои проблеми - бръчка между веждите- съвсем лека, но ме дразни и ми придава сърдит и сериозен вид; назолабиална бръчка - двустранно естествено - по-сериозно изразена от бръчката между веждите; и торбички под очите - тях ги имам от малка, не е свързано с възрастта ми, но естествено с годините положението ще се влошава. На 36 години съм и съм решила през есента да ги махам, но още не съм решила как точно - преди да ходя на консултация по лекари искам да съм подготвена - евентуално някакви идеи от ваша страна, какъв метод е за предпочитане в случая? Не ми се иска да правя цялостен лифтинг на лицето,че почна ли отсега с това, не ми се мисли след 20 години какво ще е положението. Дали е възможно да се направи примерно отстраняване на торбичките плюс някакъв местен лифтинг на назолабиалните бръчки / евентуално ендоскопски??? /, а пък бръчката между веждите да се третира с ботокс? Или все пак ще се наложи цялостен лифтинг на лице? Ще съм много благодарна за всяка идея и съвет, особено от някой, който има личен опит в това! И някякви идеи колко ориентировъчно би струвал пакет от такива операции?
Поздрави и усмивки на всички!!!
Отговори с цитат