Виж само едно мнение
  #18  
Стар 24th February 2009, 20:01
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

[quote="Aradia"]Здравейте на всички
Аз съм нова тук, макар че често се допитвах до различни теми в сайта през последните няколко месеца и много ми помогнаха. Та за тази тема, която в момента много ме вълнува - аз си направих липосукция на 13 този месец при д-р Георгиев. Филтрираха ми 300сс мазни клетки- за брич става въпрос. Не е много- макар че сега съм циялата лилава и още ми е много трудно до ходя. За резултати е рано да се говори, но от мамопластиката си, при него пак, съм много доволна. Направи ми наистина страхотни гърди. Така че съм сигурна, че и тук се е постарал. Струва 1200 евро. Но имам въпрос към др момичета, които имат повече опит-тъй като при мен се махна малко мазнина- би трябвало да се възтановя барзо- нали така- имам предвид оттоците и синините?Защото много се надявам след като махна клина да спортувам редовно и вече да се наслаждавам на новите си крака. И момичета, след колко време почнахте да се епилирате отново и препоръчителна ли е кола маската?[/
мойта липосукция беше на 06.02. още имам синини и при натиск усещам болка, външните отоци вече изчезнаха, клина се носи поне месец, тогава се ходи и на задължителе преглед. има и друга такава тема прочетете повече подробноти там.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат