Виж само едно мнение
  #15  
Стар 23rd January 2010, 13:49
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Била съм на гости в Италия, в Неапол за 10 дни. За това време всичко ми беше като в приказка, толкова различно от България. Но до колкото разбрах италианците не са хора на които да се доверяваш много, много. Много набожни са, чак до фанатизъм, но в същото време са големи лъжци . Или например през деня вратите и прозорците са отворени, никой не заключва, но пък през нощта задължително се затварят капаците на прозорците, на абсолютно всеки прозорец в Неапол имаше такива, боядисани в различни цветове, и е много сладко и интересно. Не си спомням много, мисля че веднъж в седмицата имаше нещо като пазар на най-различни неща, от дрехи и обувки та чак до картини и сувенири. Имат много евтини магазини. Както Анито е писала наистина момичетата са малко на обратно , а и независимо от габаритите им винаги са облечени с много тесни и "модерни" дрехи и много накичени . А за кухнята им, няма какво да си говорим, обожавам италианската кухня. В Италия за първи път ядох лазаня и страшно много ми хареса. Тяхната пица, макар и състояща се само от домати и моцарела с босилек, беше най-вкусната пица на света. Изобщо цялостната атмосфера е много приятна, на мен много ми хареса в Италия, много се изкефих, че само от един ден на плажа хванах страхотен тен. Общо взето Италия е идеално място за почивка, но за живеене.... не знам
Отговори с цитат