Виж само едно мнение
  #20  
Стар 6th July 2013, 11:57
Dessie Dimitrova Dessie Dimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 1
По подразбиране Моля за съвет

Здравейте, имам нужда от вашето съдействие със съвет
Пише ви майка от БГ, с малко повече въпросителни от стандартното тук Дъщеря ми е на 17, и ще кандидатства след 1 година в някой от държавните университети в Милано, Торино и Болоня (още сме в дезориентация с училището). Тя знае и учи допълнително италиански, аз съм доста по босичка в езика. Смятам да тръгна за Италия до наколко месеца, тоест една година преди нея, за да се справя с езика и опитам да стъпя на крака преди тя да дойде до година.
Насочете ме как да намеря нормална работа- разбира се нормална-слугинска;педагог съм и не съм мързелива(докато науча езика, тъй като иначе квалфикацията ми за Бг е висока, но за Италия без език не става дори да се пробвам, зная ); Тоест работа, където наистина да работя за парите си, без услужнения(на много неща се начетох в нет-а за ненормални ситуаций). Изчетох всички агенций от БГ за работа, всички частни оферти, но за италианските сайтове за работа не разбирам толкова езика. Тези тук от БГ са изкл. несериозна ситуация, безхаберна и много рискована. Разчитам на вашите съвети, моля ви за помощ!
Отговори с цитат