Виж само едно мнение
  #5  
Стар 5th July 2019, 16:28
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SUNSHINE__ Виж мнението
Здравейте, моля от сърце ако има жени които са правили операция за уголемяване на бюста, но не са се приели с новата визия и са ги махнали да споделят резултатите.
При мен се случи точно това, не си намирам място откакто се оперирах и искам да ги махна, но не знам дали е най добрия вариант. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ
Sunshine, аз се оперирах преди 18 месеца. От момента, в който излязох от упойка исках да си махна имплантите. Не се възприех веднага, не се възприемам до ден днешен. Ходих на повторни консултации при доктора ми няколко пъти, той ме разубеждаваше, мъжа ми ме разубеждаваше и всички наоколо, като отдаваха невъзприемането ми на недостатъчно изминало време. С доктора даже се бяхме разбрали да подменим имплантите с една проекция надолу. Накрая аз усетих неговото колебание и се разколебах и аз и тръгнах да търся мнението на други лекари.
И ето ме година и половина по-късно на същото дережде.
Истината е, че съм с кръгли 335 кубика висок профил(от 4 профила на тази марка), които за моято нулев старт изглежда скромно казано предизвикателно.
Май клоня към експлантация, още едно раждане, кърмене и после слагане на нови импланти в капковидна форма с нисък профил.
Ти премахна ли своите? Как се чувстваш в момента?
Отговори с цитат