Виж само едно мнение
  #3102  
Стар 14th January 2018, 02:40
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
1. Не може да поставяш нещата така сякаш твърдиш, че докторът те е измамил и не те е оперирал той, а после да обърнеш палачинката и да твърдиш, че други хора са го изразили като мнение и ти видиш ли не можеш да не се зачудиш, че и да го споделиш на определен брой хора и да си измиваш ръцете, че реално никога не си казвал такова нещо. Или си информиран и знаеш, че нещо е факт и го споделяш, или си пазиш такъв род догадки за себе си и ги обсъждаш с източника на проблема си.
2. Как се кълнеш, че нещо, което не си видял, всъчност съществува? Това вече е голям смях! Ха-ха-ха-ха! Смея се с глас относно плъховете, наистина!
Това обаче, което казва Chocolate е така - докторът гарантира, че ако пациентът не е доволен, то той ще направи всичко по силите си, ако корекция за дефиниция на резултата се налага, то тя да се случи според желанието на пациента и за сметка на доктора. Ако не се лъжа има няколко мнения в тази посока пуснати тук вече. [/URL]
Първо, никога не съм казвала, че докторът ме е измамил. Прочете отново това, което съм написала преди. Нямам намерение да се повтарям. На вас ли съм казвала, че ме е измамил или използвате думи, които не съм казвала? Посочете ми къде съм използвала думата, че ме е измамил. Защото от такива интерпретации като вашите после стават интригите. Написах в предните си постове, че след като са ме попитали някои хора, са започнали да ми минават съмнения. А и ако човек не види хирурга си след като се събуди, нито на следващия ден, е възможно да започне да си задава въпроси какво се случва.
Много е лесно, когато при някой като Вас нещата са минали гладко да напада друг, който не е имал такъв късмет. На чужд гръб и сто тояги са малко, нали? Даже и ви е смешно. А вие видяхте ли доктора след операцията си? А преди да ви изпишат? Предполагам, че да.

Относно ръкавиците, аз ли трябва да се възмущавам и да изисквам от сестрите да ползват ръкавици, които са задължителни при такива процедури или аз да ги обуча как да поставят правилно абокати в операционна зала? И за това ли съм виновна аз?

Нещо не ви разбирам, Аничка, "ако корекция на дефениция на резултата се налага". Странен изказ.

Знам, че докторът поема корекциите за негова сметка. Това е ясно.

За корекцията вече ще знам да си нося ръкавици и ще ги дам на персонала преди да ми вземат кръв.

Да, грешката е моя, че споделих с въпросната непозната потребителка, която пише лични съобщения и събира мнения за бъдещата си ревизия, резултата и впечатленията си, а тя на свой ред разпространява тази информация на трети лица, а не аз. И на мен някои хора, които не желаят да пишат публично, са ми споделяли впечатления за операциите си, но не правя интриги от това.

Последно редактирано от sunflower21 : 14th January 2018 на 19:24
Отговори с цитат