Виж само едно мнение
  #27  
Стар 29th December 2009, 15:44
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NikiFin
Привет 6eilka. Стопи ли "големите " мазнини. Как ти се отразява вегетарианската диета?
Аз съм против вегетарианската диета освен ако не ти идва от вътре да си вегетарианец. Ядките са пълни с тежки метали, фъстъците особено. За да си набавиш необходимите белтъчини трябва яко да плюскаш. И напълняваш. Другата алтернатива е да си си все гладен. Не знам как се справяш с тези салатки вечер. Вече почвам да си мисля, че аз нещо не съм наред, защото ям огромни количества храна и то не се усещам преяла, ям защото съм съм гладна и докато съм гладна.
Под огромно количество храна разбирай еквивалент на 10 филии хляб с нещо. Дали пък нещо да съм болна. А не съм свинка в общи линии. Имам тлъстинки, но не са прекални.
От мерките, които си дала ми изглеждаш доста слабичка
Изобщо не си болна,как може да си го помислишспоред мене всеки може да е вегетарианец ,стига да го пожелае,всичко друго е на психологична основа,нормално е в началото да изпитваш глад,тъй като организмът ти е свикнал да приема повече храна,можеби дори и по-калорична,незнам,но ще променяш храненето си постепенно.За ядките ,не съм на същото мнение,смятам,че трябва да присъстват в ежедневното ти меню,ядки и семена,помагат страшно много на храносмилането.Фъстъци и аз не ям, чувала съм ,че имат вредни мазнини,но бадеми ,орехчета,лешници и то винаги сурови или леко препечениАз също ядох преди доста филии хляб, има един Тонус,на мене ми се струваше готин,после започнах и да си меся от пълнозърнесто брашно,ядях по един хляб на ядене и станах 48 кила,такаче хляба не пречи
Отговори с цитат