Виж само едно мнение
  #29  
Стар 7th March 2010, 13:39
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
Благодаря ви за отговора.Аз ям плодове,зеленчуци,много сурови ядки всякакви бобови изделя,картофи,зехтин,морс а сол ,всякакви ръжени и пълнозърнести изделия,мед,сушени плодове,овесени ядки,соя не ям,пия много чай ,около 1,5 литра и вода-също толкова.Храня се до 19 часа,но усещам,че няам някакъв режим на хранене.Както виждате диетата не е много калорична и ми се налага да хапвам по-начесто,но нямам резултат в топенето на мазнинкитеако може някой да ми направи режим на ядене за сваляне на тлъстинки с горе изброените продукти ,ще съм ви много благодарна.Има ли нещо от храните,което не трябва да ям в определено време на деня ,преди или след тренировката,трябва ли да включа още нещо в тренировката?Днес ще добавя и коремни преси 3по30 и дано има по-голям ефект.Рибка и морски обитатели също не хапвам
Ами как искаш да топиш мазнини, като ядеш най- високовъглехидратните храни? Мазнини се топят с ядене на месо и изобщо храни съдържащи белтъчини и по- малко въглехидрати. А плодовете, зеленчуците, ръжените хлебчета, картофите и другите изброени от теб неща определено не се вписват в диеата за отслабване!
__________________
That's mee!
Отговори с цитат