Виж само едно мнение
  #22  
Стар 9th March 2008, 21:02
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wengo
14 дължина и 14 дебелина. Значи аз лично си нямам проблеми, но с приятелката ми нещо не върви, защото я чувствам широка и като съм в нея ми пада доста често..... Това вече е проблем! Та разполагам с няколко спестени лева и съм решил да ги вложа в члена си. На 20 год. и половина съм, чувал съм че членът при някои расте до 21 години, ама хич не смятам да го чакам (то се е видяло явно че ... ). Та моля някои ако има информация за такъв тип операция, малко по обстойно ако може.... Четох че и доста хора не са доволни от единият вид операция за удължаване (този чрез рязането на някакви тъкани), защото им обещавали от 2 до 4 см, а получавали само 1, 1.5см удължаване ..... Затова питам и за другите типова операции.... Моля без просташки и селски отговори, ако има такива си ги запазете за вас..... Благодаря предварително!
Удължаването няма връзка с широчината...Ти искаш да ти е по-дълъг или по-широк...Защото така изглежда, че хем искаш да ти е поне с няколко см по-дълъг, хем става дума за удебеляване...
А иначе твоите параметри са си напълни нормални и задоволителни, ако са тези които си посочил И може пък просто това да не е момичето, което ти пасва и привлича сексуално...То има една приказка, насила хубост не става.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат