Виж само едно мнение
  #7  
Стар 28th August 2008, 23:01
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Най-напред трябва да се почне хранителен режим, поне една седмица преди другите процедури ако е възможно. После се включват масажите и двигателен режим. Това е идеалният вариянт според изследване в Медицинският колеж.

Аз съм най-доволна от масажите с вендузи - дават най-добър резултат и са най-евтини. Освен това масажистът ме научи и сама да си правя, поне на корема и бедрата. Масажният диск (моят е на орифлейм) ми препоръча да го използвам преди нанасяне на продукт, за да се подобри кръвоснабдяването, но да не се увличам и наранявам.

След антицелулитна процедура трябва да има поне 30-40 (дали не беше 20-30) минути двигателна активност, за да може разбитите и разградени целулитни отпадъци "да се изнесът от зоните на натрупване, да се вкарат в отделителната система и изхвърлят от тялото". Затова антицелулитните масажи ми ги правеше преди гимнастика или танци, но дори интензивно ходене върши работа.

Много е важно и приемането на много вода, пак за по-пълното отмиване и изхвърляне на "отпадъците"
Отговори с цитат