Виж само едно мнение
  #83  
Стар 26th March 2011, 12:17
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от evelinastankova Виж мнението
Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.
Истински ужас!Явно е невъзможно пациентката да мине без реоперация,аз като чета....всяка(втора)преминав а задължително през корекции след първата операция,нормално ли е това......
Отговори с цитат