Виж само едно мнение
  #3351  
Стар 23rd September 2015, 08:05
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KiaraTiara Виж мнението
Момичета, здравейте!
Алена, успех!!

Момичета... имам въпрос. Едвам си намерих паролата за регистрацията (finally!), че да попитам, че то време не остана.

Днес бях на консултация и докторът ми каза, че в моя случай оставя на мен да избера дали капковидни или кръгли импланти. Това определено не беше отговорът, който очаквах да чуя, като се има предвид, че избягвах да чета задълбочено за доктори, кофти случаи и прочие. Съвсем целенасочено го правя, не искам да изпадам в дилеми и съмнения.

Та, моят случай в моите очи изглежда по следния начин. Имам близнаци, кърмих ги, ама с помпата, след което се образува ужасно провисване на гърдата, едната е на 23 см надолу, другата на 22, ако въобще това има някакво значение. Докторът твърди, че и с двата вида импланти ще се получи добре, като препоръчва следното:

Извинявам се, акоима грешки някъде, от телефона го преписвам:
Naturella 425 FF/375 FF
кръгли: 375 TRM

Не знам даже как да обясня как изглеждат гърдите ми, но определено за мен са ужасно провиснали, и както каза док - празни отгоре. Знам, че капковидните са по - естествени, но тогава няма ли да се напълни отдолу, където и без това се е събрало всичко вече.

Помогнете ми, моля, че искам да запиша дата за операцията
Ако трябва да пращам снимки за мнения, съм съгласна.

Поздрави!
Не съм погледнала още параметрите на имплантите, но моя приятелка имаше увисване и доктора прецени, че уж като и сложи по-голям кубик ще оправи нещата без обиране на кожа, но познай... не му се получиха нещата и за съжаление имаше ре-операция за обиране и повдигане Има много по-запознати момичета от мен тук във форума, но без снимка според мен трудно ще ти отговорим. От изчетеното до момента от мен като информация тук във форума и от други източници, когато има по-сериозна птоза(увисване) , рядко се извършва само уголемяване с импланти без повдигане и обиране на кожа. Това, което се получи при моята позната в начален стадии беше имплант високо горе и гърди висящи по-отдолу
В последствие - две увиснали силиконови гърди
Отговори с цитат