Тема: Аборт
Виж само едно мнение
  #4  
Стар 15th May 2017, 22:39
albena2020 albena2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте Abort.bg,
Случайно или не , попадайки на Вашия сайт , прочетох доста "лични истории" и нито една от българки , не знам защо няма , но аз реших да се опитам съвсем простичко да Ви споделя своята , да я наречем история , тук , в този сайт , и точно по повод на Вашия коментар .
Според мен , най-важното при вземането на решение за аборт е първоначалната консултация да бъде проведена не само със специалист -гинеколог , но да е направена с такъв , който проявява лична загриженост и целенасочена отговорност и към майката ,с нейното здравословно и емоционално състояние ,но и към отношението й към плода , защото може би второто е дори по-важно .
Аз бях правила аборт и преди да се запозная с д-р Домусчиев , беше страшно и исках да вярвам , че никога повече няма да ми се наложи да мина през целия този ад и всичките тревоги и душевни празноти , които води след себе си , но не би !
Бях ужасена , когато влязох в клиниката и се срещнах с екипа за първи път , и нямаше причина да криех това .
За мое голямо учудване ме посрещнаха с разбиране и чисто човешка топлота , да , съпричастна топлота !
Показаха ми клиниката , последна дума на стерилност и най-висококачествена апаратура , успокоиха ме като ми разказаха как минава всичко , колко е бързо и най-вече безболезнено , повярвах им , наистина !
Но , за мое голяма учудване , д-р Домусчиев ми предложи личен разговор , насаме .
Говорихме спокойно и уверено , споделих му грижите и безпокойствата си и сякаш тревогите ми ставаха все по-незначителни , а спокойствието от личната му загриженост все по-завладяващо!
Нямам думи да опиша състоянието си при излизане от клиниката , но определено разбрах , че аборта не е единственото решение.
Споделям го не за да направя реклама , макар че съм безкрайно признателна в случая!
Споделям го с надеждата , че преди да вземете последното решение , жени , потърсете правилния специалист ,този който ще погледне на Вас с лично отношение и отговорност, този който ще прецени правилно емоционалното Ви състояние и преди , а и след това , този който ще потърси и намери правилното решение , с Вас !
Пожелавам Ви го от сърце !
Отговори с цитат