Виж само едно мнение
  #2  
Стар 27th March 2009, 14:48
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Пак съм аз, виждам, че темата предизвиква интерес, но очевидно все още няма достатъчно информация.
Докато се чудех какво да правя с моите разщирени вени, намерих клиника в Пловдив, в която се правят лазерни операции. Цената за разлика от на други места е доста приемлива. 350 лева е на процедура, която продължава един час и обхваща целия крак. Трябва само да кажа, че за хората, които имат серизони проблеми с вените, една процедура няма да е достатъчна. 45 дни след първата се прави втора и при необходимост трета.
Аз миналата седмица бях на първа и трябва да кажа, че резултата е видим дори само след една. Вената ми от индигово синя сега е светлосиня, а след втората процедура се надявам съвсем да се скрие. Трябва да ви кажа, че също така има силна болка при манипулацията с лазера, там където вената е най-разрушена боли най-много. За съжаление не се поставя упойка, само се маже с охлаждащ гел. Но имайки предвид резултата, си струва.
Разбира се, се налага да се намали спорта при спортуващите, а тежестите дори да се забравят.
Рехабилитаторката, която работи върху крака ми беше изключително внимателна и симпатична жена.
За тези , които се интересуват копирам адреса на клиниката, а ако имате други въпроси към, съм на разположение.
Отговори с цитат