Виж само едно мнение
  #59  
Стар 24th February 2010, 17:57
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране Re: Мадамата ми има странно желние

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Alexandra93
Цитирай:
Първоначално написано от Bradli8
Не знам какво да направя.
А ти в колко форума ще пуснеш тази тема??????
абе вие кви форуми четете, баси... ше чакам аз във форумите да ми решат проблема.. а то баси проблема!?!

Според мен тва е признък на мъЖЕНственост. Пич, ако не моеш да тропнеш с хуй на масата или по главата, няма кво повече да говорим - заслужаваш дегустацията

Само да вметна, че една искала от един да я чука докато тя повръща... тъй че... всеки луд с номера си, важното е да сте на 1 вълна, ако не - сменяй станцията
Малко оффтопик, ни ми се е случвало докато правим секс с една мацка на открито...като преди това довооооолно бяхме обръщали чаша след чаша...та аз съм в нея и си се трудя порядъчно и усещам, че нещо става...некви спазми, нещо странно...викам си - ебаси майката!
Обаче не спирам...по едно време я усещам, че въпросната вика БОА-та ... (драйфа) ... идея си нямам как влиае драйфането на влагалището, обаче въпросната стана толкова тясна....направо неписуемо тясна - сигурно пръста трудно бих си вкарал...а в същото време аз съм в нея...и се трудя (това няколко пъти го казах, за да е ясно кой се труди - аз!) ... та остана ми ярък спомен...голям кеф...за секунда-две.
После изтрезнях, щото на мен ми стана кофти..."отклещихме" се и аз се насочих към морето да се разхладя
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат