Виж само едно мнение
  #5  
Стар 10th March 2011, 23:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?
Ако се занимаваш или смяташ да се занимаваш с боди билдинг, тогава може да се замислиш за надмускулно, ВЪПРЕКИ ЧЕ дори и при тях до определен размер може да се напъха под мускула, без да се отрази на тренировките.

Цитирай:
There are no large clinical trials measuring upper extremity strength before and after breast augmentation, but anecdotal evidence suggests that weakness in the muscle is usually temporary, and is related more to the discomfort of surgery than to the implants.

Most bodybuilders elect to have implants placed in front of the pectoral muscle because of interference with muscle function. During certain poses, their implants--if placed behind the muscle--would raise up. Although the implant is more obvious in front of the muscle, as the cover of many muscle magazines will attest, there is less movement with posing. Nonetheless, there is anecdotal evidence that implants of reasonable size can be placed under the pectoral muscle without interfering with function, and many of my patients continue to enjoy exercising and weight lifting after their surgery without significant changes in their routine.
При плувците също подмускулните създават известен дискомфорт.

За атрофия не може и да се говори. Атрофирал мускул е доста страшно нещо.

Но ако не се занимаваш професионално със спорт, единственото ти оправдание да избереш надмускулното поставяне, би било по-бързото възтановяване. Аз съм лаик в тази област, знам, че има мацки тук с надмускулно, но в дългосрочен план подмускулното е с много повече предимства. Поправете ме ако греша.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат