Виж само едно мнение
  #1684  
Стар 8th February 2017, 00:52
catherine15 catherine15 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, аз също съм с комбинирана пластика при д-р Йорданов и не съм доволна от резултатите. Операцията ми беше преди една година, още първите седмици след свалянето на конците и пластините не бях очарована от новия ми нос, въпреки това се надявах след пълното спадане на отоците нещата да се оправят. На втория месец след интервенцията отидох на консултация в отделението и д-р Йорданов и д-р Грозданов се опитаха да ме успокоят, че все още имам отоци и не може да се види крайният резултат. На третия месец се появиха две топчета на двата съседни хрущяла, в профил носът със сигурност е по-добре отпреди, но в анфас далеч не е желаният нос - несъразмерно изпилен от двете страни плюс един белег от дясната страна под окото, който е като дупчица като добавим и топчетата картинката изобщо не е розова. Преди няколко месеца ходих отново при доктора за тези топчета и той ми каза, че се е получило възпаление от конците, да изчакам до пролетта, защото конците се абсорбират с различно темпо при всеки организъм и ако това не стане до година и половина да отида за нова операция. Не харесвам носа си, но не мисля че мога да се доверя на някой хирург в България. Преди операцията се колебаех между Йорданов и Джамбазов, избрах Йорданов, заради многото положителни коментари във форума, напоследък обаче виждам, че има доста недоволни. Относно отношението на доктора преди и веднага след операцията съм тотално разочарована - грубо и арогантно държание. Сега обмислям втора ринопластика и съм се насочила към д-р Дилбер, ако някой знае каква е цената за повторна ринопластика моля да сподели, писах му във Фейсбук, но не ми отговори. Забравих да кажа, че след операцията при Йорданов нямам проблем с дишането и преди нямах, но имах изкривена носна преграда и несъразмерни ноздри, които той оправи.
Отговори с цитат