Тема: Урина :(
Виж само едно мнение
  #10  
Стар 15th August 2009, 18:28
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Цистит...с тези симптоми даже и по нета може да се даде съвет. Е, за да ти е мирна главицата, отиди на лекар. Ако е остър, лекарят ще ти даде антибиотик. Аз бях така, преди месец...Ако ме питаш, от какво съм го получила, срам, не срам, ще си призная...Урологът ме ''просветли'' за т.нар. цистит на младоженката Ами, получава се след бурен секс, при жените, тъй като уретрата им е в опасна близост с ...знаеш с какво. И допълнително причините за по-честото заболяване при нас е по-късия уретрален канал, за сметка на това, че е по-широк и бактерийките да влязат по-лесно. Независимо дали ще ти изпише антибиотик, пий много течности, ама много-действат като душ за каналите и ги прочистват.
На мен ми изписа дуомокс-холандски е, с много добра поносимост, щом аз, която на 5 год пия такива хапове. И е евтин, та вс есктри... Допълнително можеш да си вземеш хапове на билкова основа- Неоренал (който, според листовката, действа и против целулит) или Уринал, сега излезе и Уринал Акут-за остра болка.
Избягвай пикантни храни известно време, както и такива, които са кисели-цитруси, домати...Друго много важно нещо, неудобно също така, след секс да се изпишкаш. Но понеже на мен няколко дни ми се виеше от болка, чинно спазвах и запетайките на чичо доктор. Оттогава не съм имала проблеми, но здравата бях се изплашила, че съм малко ''драма куин''!
Успех, gerinka и бързо да се оправиш!!!
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат