Виж само едно мнение
  #4  
Стар 14th August 2006, 10:26
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Аз съм посещавал Швеция, Швеицария , Германия и Австрия последните две само за 1 ден но поне видях виенското колело и имах възможност да се кача на него (нищо особено) До година живот и здраве може да идем в гърция като отворят "пътя".Впечетленията ми от Швеция и Швеицария са доста може би съм по доволен от швеицарците защото живеех при семеиство което не познавах и имах възможност да видя как живее другата култура.В швеция бях едва 5-6 клас бях там с отбора си по футбол нещо като малко световно първенство имаше отбори от държави които не съм чувал дори.Там ми останаха мноого хубави спомени спомням си че като вкарахме първия гол се разревах от радост.Класирахме се първи в групата отидохме на осминафинал и след това на четвърт отпаднахме (и там ревах) .В Швеицария разбрах че децата на моята възраст с които бяхме там смъркат нещо което наричат "Шнурф" и тук в бг видях че се продава. Хората в селцето в което бяхме се поздравяваха без да се познават и не си заключваха къщите колите....Направи ми впечетление , че познават доста наши спортисти (за швеицарците говоря) като Стефка Костадинова и Христо Стоичков само че на Соичков му викаха "Стоиков" сигорно им беше трудно да казват "ч" .Забелязах , че не са чували отбори като Милан и Челси и че през зимата карат само ски а през лятото само скеит че всички са "исулени" и на момичета им се вижда страно и дори гадно едно момче да се обескосмява
Отговори с цитат