Тема: лифтинг
Виж само едно мнение
  #4  
Стар 19th September 2008, 14:43
mirelka mirelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
Blagodarja. Udobno li e da te razpitam oshte malko? Boleznena e procedurata ili v`ztanovjavaneto? Efekta kak`v e vizualno? Ima li prepor`ki za sled procedurata, za da ne se poluchat tezi sinini i otoci?
az sam mnogo striktna i izpalnix absoliutno vsichki neshta koito mi kaza lekarq ima nqkolko krema s koito se majesh sled operaciqta i tova e poprincip ne boli sled 3 den no sam spqla smo po grab zashtoto e nevazmojno da spish v druga poza parvite 2 sedmici ne kazvam che nqmashe efekt no ne si stuva zashtoto kogato si pipash buzkite silikonovite konci se useshtat i mi beshe strashno diskomfortno zashtoto kogato priqtelq mi me galeshe kazvashe che vse edno sam si zakachila maska.sled tri meseca se absorbiraxa i za nishto na sveta nqma da povtorq tazi procedura sega si mislq za lifting na srednata chast na liceto ili lipofiling na nazobealnita ganki.zabravix da te predopredq che v brushurata nilade na pishe che 1sednica sled operaciqta ot dveta strani na nosa i v dvata kraq na dvete buzki starchat po trite kraq na silikonoviq konec izglejdax kato karikatura
Отговори с цитат