Виж само едно мнение
  #3119  
Стар 13th March 2009, 10:47
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Дзак Прелитам да ви кажа едно здрасти,че все е дно ме е нямало цяяяяяла година. А и аз като Раруто бях потънала в една тръстика - няма изгазване. Още вчера реших да ви пиша, но вие тоооолкова много сте изписали, докато го прочета всичко ей на чак днес успявам да драсна два - три реда. Първо - Добре дошли на всички момичета , с които не се познаваме. И много успехи и минуси на всички...Сега аз да дам един бърз отчет какво се случва с мен и с режима... Ако помните много се оплаквах преди време,че ми кървят венците и ми се чупят ноктите, пада ми косата...Реших да не си правя повече експерименти и да се опитам да мина в трета фаза по съвет на всички, които са по-старши от мен... Да си почина и после да сваля последните 10 килограма, които съм си поставила за идея Х Да, ама не. Както казват - "Пътят към Ада е послан с добри намерения"...Омазах се, като се почнаха едни банкети, една форумна среща с много алкохол, рожденни дни. Оттук малко, от там малко, закуски с "Форнети"< "Панети", Лактис и всякакви други боклуци...Разтегнато сухожилие и липса хептен на фитнес и движение. И направо ме е срам да ви кажа какво се случи....Взеха да ми стягат дрехите и си викам ей сега катарът ще покаже....Цифрата,която видях ме хвърли в "оркестъра". Кантарът показваше 77 килограма, а бях свалила до 68. Поне последните снимки са на толкова. И се ядосах на себе си....И от 23.02.09 аз отново бях на ударна и сега отново във втора фаза. Хубавото е, че днес сутринта кантарът закова 68 килограма отново,но дали ще почна да свалям отново....Поне да не качвам.
Рару, относно косата...Аз използвах "Phitoretard", предписан ми от кожно - венерическия диспансер в Пловдив. Те са голяма гама продукти, помагат и срещу пърхут. Видях и вариации на маски по-напред в темата за Конските витамини - на мен една фризьорка ми препоръча овчи иначе като цяло маската е същата....
Иначе като цяло мнооого ми липсвахте. Позитивизмът на Рару особено много, кафенцата на Сесил...Мила, която ми е любимка и тя го знае. Само Тиолина не ми липсваше, че аз нея на живо си я виждам Изобщо мъка ми беше на сърцето. А Мери, извинявай, все не остава ред да се видим с теб. Но така или иначе другата седмица в петък имам рожден ден и си правя планове да дойда до Пловдив, искрено се надявам,че този път ще можем да се видим за по едно кафе.
От мен лек и отслабващ ден Много минусчета И положително настроение. Такова хубаво време е на вън , а на мен не ми се седи в офиса...Чувствам се като мартенско магаре

Ох и за малко да забравя - Честит рожден ден на малките кукли на Сесил ( на патерици) и на Нанси днес. Да са ви живи и здрави и много,много да ви радват.

Целувам ви
Отговори с цитат