Виж само едно мнение
  #8  
Стар 11th March 2011, 01:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Nells, твоето мнение е много близко до това ,което ме вълнува не съм културистка , но обичам да спортувам ,имам активен начин на живот, и всяко неудобство свързано с мускулите ми би ме притеснило. Мерси за отговора ти.
Разбирам те напълно. И аз обичам да спортувам, много и то, но във всеки един живот идва момента, в който се изисква да направиш компромис. От сега съм спряла да натоварвам гръдния мускул пряко, но като тренирам горна част и/или със свободни тежести, гърдите винаги се натоварват. Един ден, като си носиш детето на ръце, което е 15 кг, няма начин.. А във форума има доста майчета, които нямат проблеми. Моята приятелка си носеше детенцето на 3 седмица след операция без проблем.
Аз съм преглътнала факта, че няма да вдигам повече от лежанка 40 кг, за сметка на готин бюст..
Та преди да вземеш едно толкова важно решение, се вслушай в съветите на хора с опит(не на мен).

Цитирай:
почти изчезнаха такива Laughing Laughing , и няма как, факт е,че разликата е от земята до небети - и на пипане, и на естетика, и на трайност на резултата. а мускула не го мисли - ако травмата беше голяма и значителна, изобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане
Чистосърдечно си признавам, че големи грешки съм допускала, защото не съм се вслушвала в мнение на препатили или специалисти, а съм вярвала, че аз съм изключение и на мен ще ми се размине.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат