Виж само едно мнение
  #2  
Стар 18th March 2011, 10:13
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ето какво споделя съфорумка в тази тема http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=5853
Цитирай:
Първоначално написано от Errika
Въпреки,че я няма в анкетата,аз гласувам за Красимира Вачкова.Първо си правих липосукция на ханш и бедра с епидурална анестезия.Останах с впечатление,че за нея най-голямо значение имаше да си вземе парите.Възможно е да е практика навсякъде и аз да греша,смятайки,че парите не се дават преди операцията.Няколко месеца след първата липосукция,направих отново при нея втора,но на глезени и колене.Исках пълна упойка,но тя ме изкара някаква лигла и ми каза,че с местна упойка няма да усетя нищо.Чувствах всичко,особено на глезените и колкото и да стисках зъби,понякога виках от болка,но тя усмихната ми казваше,че не е възможно да ме боли.Да не говорим,че резултата изобщо не беше и близо до това,което очаквах.Когато попитах колко литра са изтеглили ми каза,че това не ме интересува.Няколко години по-късно,след като родих втория си син,поисках да повдигна гърдите си.Ивайло Рачев ,при когото отидох за консултация ми препоръча Красимира Вачкова,където той практикуваше тогава.Изказах му опасенията си ,но той ме увери в нейния професионализъм и аз не се поучих от предишните си грешки.В деня на операцията отпътувахме сутринта с доктора за Софииската клиника,пристигнахме,напра виха ми изследваниqта и след един час бях на операционната маса.С пълна упойка.Два часа след операцията пътувахме обратно за Плевен,беше кошмарно.А резултата от операцията още по-кошмарен.Огромни белези около ареолите,с много набори,едната ареола е два пъти по-голяма от другата и разположена съвсем неадекватно спрямо другата.Ревнах с глас,като ги видях.Докторът,който ме беше завел потвърди лошия резултат и ми предложи сам да поправи грешките,но аз не се съгласих,не исках повече да се подлагам на нещо подобно.Ако някой иска,мога да снимам.
Така че моя глас е за д-р Красимира Вачкова
Хубаво си проучи нещата
Отговори с цитат