Виж само едно мнение
  #4  
Стар 8th December 2005, 22:23
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не искам да те обезкуражавам, но при болен черен дроб не бива да мислиш за отслабване. Едно от най-вредните неща за дроба е гладуването и всяка форма на лишаване от въглехидрати. Не случайно първото нещо което ми направиха в болницата, когато аз бях болен от хепатит Б, беше да ме поставят на системи с глюкоза.

Сега цел номер едно за теб трябва да бъде пълното възтановяване на дроба. Хубавото е, че ако не е някакъв изключително специален тежък случай, то дроба ти ще се възтанови напълно. Дроба има свойството да се регенерира и само при специални ситуации болеста става хронична.

Изследвай се, ако е нужно, разбери какво е положението и след това се заради с търпение и дисцпилнина в името на пълното здраве. Защото за да отслабваш качествено ти трябва напълно здрав дроб. Когато дроба ти оздравее - другото е въпрос на воля и малко време. А ако си имала търпението да изчакаш оздравяването съм сигурен, че след това мотивацията ти ще е двойна.

Аз лично бях точно така - трябваха ми няколко години(защото беше доста тежка форма на хепатит Б, предполагам че при теб ще е нужно много по-малко време) за да се възтановя напълно, през това време mi беше много гадно и само събирах спортна злоба без да мога да направя нищо повече. Но след като оздравях напълно... вече нищо не можеше да ме спре - мисля че от снимките се вижда какъв е резултата.
Отговори с цитат