Виж само едно мнение
  #33  
Стар 29th October 2008, 16:39
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране


Относно темата за д-р Емилова, доста нападки май е получила
Аз също съм посещавала центъра и за отслабване, преди около 5 години. Тогава бях 100 килограма (буквално) и отчаяно тарсех начин да заприличам на човек
Мой познат ми каза за нея, и така нямах търпение да започне отпуската, за да отида в Пампорово (тогава там се изкараха летата).
От 98.400 кг, първия ден, стигнах до 62 кг, които вече 4 години съм стабилизирала. Разбира се, не беше лесно, но лишенията си струваха. Имам чувството, че животът ми започна отначало и всичко изведнъж стана толкова хубаво и лесно.
Една година ми отне, за да сваля тези близо 40 кг., като за последните 10 се озорих най-много.
В момента си хапвам от всичко, като естествено се ограничавам със сладкото и тестото. Тренирам 3 пъти в седмицата по 2 часа и като спортът оказва страхотно влияние върху моделирането на тялото ми. За щастие, въпреки всичките си килограми, не бях надебеляла по онзи отвратителен начин, когато кожата виси от тежестта.
последно, искам да кажа, че това лечебния център на д-р емилова съвсем не изглежда неприятно, хората са усмихнати и спокойни и атмосферата е преди всичко положителна.
А парите, които изхарчих тогава са на-добре вложените в живота ми!
Успех на всички отслабващи!!!
Отговори с цитат