Виж само едно мнение
  #37  
Стар 30th October 2008, 15:07
dvalev dvalev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PUPA
Ама като е лечебен този глад ,защо Д-р Емилова не го спазва егати . Имам позната ,която работеше в кухнята на един хотел в Боровец (в който Д-р Емилова си провеждаше "леченията")...... . Тя ми разказваше как въпросната докторка буквално измъчвала с чай и плодове будалите ,които за това си и плащали яко ,а Тя от по няколко пъти на ден се отбивала в кухнята и мятала мазни свински пържоли..... и други такива калорични и не дотам полезни неща . Така ,че...не е луд този ,който яде баницата ...... Докато има бъдали ,ще има и тарикати . УСПЕХ НА ЛЕЧЕБНО ГЛАДУВАЩИТЕ ха ха
Е защо да не яде? Тя за себе си може да е решила, че няма нужда от този режи. Между другото това е една от причините да не харесвам Емилова, а да почитам Л. Ковачева - защото Емилова не вярва явно в режима, а за нея това е само средство за правене на пари, докато Лидия Ковачева сама живя по своя модел и ДОКАЗА, че е права.

За съжаление никой в България (а и по света) няма интерес от тази диета, защото никой няма да прави пари от нея, а както знаем медицинската индустрия е ОГРОМЕН лобист във всички правителства и държави по света и киха милиарди за рушвети. Фармацевтичната индустрия е нможе би най-печелившия бизнес в света!
Никой не иска здрави хора, защото те не се поддават на манипулиране.
И така днес виждаме (и ще виждаме) все повече болни и дебели...

Аз самият в момента пак спазвам диетата (профилактично), днес е 9-ти ден, свалих 5 кила и се чувствам в СУПЕР форма
Отговори с цитат