Виж само едно мнение
  #95  
Стар 28th June 2010, 12:13
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, Барб! Радвам се да те "видя", че от бая време зачезна. Тия дни си мислех за тебе и се чудех дали да не ти пиша на лични и да кажеш как се развиват при теб нещата. Каке любовта, върви ли? Колко килограма искаш да сваляш? Не се тревожи, че си прекъснала диетата, това не е Дюкан. Зоната е като врата - отваряш, затваряш. Можеш да влезеш в нея с всяко следващо ядене. Е, разбира се, резултатите ще ги усетиш няколко дни след това. В говорилнята съм си постнала днешното меню. Отговаря на 8 блока. Ей преди малко обядвах и, Бога ми, 2 блока ме озориха. В книгата обаче никъде не пише какво да правиш, ако яденето ти идва в повече. И прилежно се надумках. Сега грухтя и ми се доспива както съм си на работа. Барб, това за салатите е вярно. Обаче мен ме кефи, понеже не обичам плодове, но обожавам салати. Вероятно е добре за лакомиите като мен, че такова количество поглъщат, та няма как да им се прияде допълнително и да мърсуват в хладилника. Ако трябва да избирам между хляб и салата, избирам салатата. А и ти внимавай с хляба, защото и диетичният, и нормалният - все по 1 блок въглехидрати има в половин филия. В интерес на истината, при диетичните марки това е една филия, защото се правят в малки калъпчета. Преди време си разпечатах едни таблици със съдържанието и калориите на различните продукти. Лейдто, мисля, беше дала линк. Обаче в коя тема и на коя страница, не помня. Ама ги бутнах някъде и сега ги търся. Всъщност ти си права - това е начинът, с процентите мазнина на 100 г продукт. Очаквах да е по-трудно, имам предвид изчисляването на грамажите, но не е. Тепърва обаче ще видя как ще ми се отразява на джоба.
Отговори с цитат