Виж само едно мнение
  #97  
Стар 28th June 2010, 12:21
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Дани, защо така бързо капитулираш? Ползвай готовите блокове в книгата. Има и метод "на око". Ще мериш само в началото, една-две седмици, докато свикнеш. Аз пък вчера, заради нестабилното време - ту дъжд, ту пек, вдигнах необичайно за мен високо кръвно. Все повече се убеждавам, че трябва да почна Зоната. Тя обещава ликвидиране и на здравословни проблеми. Ще се ограмотя още малко, за да си организирам ежедневието.
Обаче ако има някой сведущ, да каже как да изчислявам продуктите, които не фигурират в книгата. Напр. нашето бяло саламурено сирене, кашкавала, овче и козе мляко, или пък биволско. Понеже нискомаслените млечни продукти се правят с химични технологии, предпочитам пълномаслени продукти с домашен произход. Как да им меря мазнините? В книгата няма и рибите на нашия пазар. Къде ти американците са чували за таранка и шаран или толстолоб, сафрид и цаца. А моят джоб е български и не мога през ден да си купувам сьомга, пъстърва и риба тон. А пък мъжото само да гледа, че няма и за двамата. Не става.
Искам някой да сподели какво е постигнал, та да ме нахъса.
Имало българска книжка "Ние и Зоната", там са посочени продукти, които присъстват на нашия пазар, както и рецепти за типични за нас манджи ...http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=3701

__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат