Виж само едно мнение
  #782  
Стар 16th December 2010, 14:07
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Аз калориите не ги броя по принцип, но няколко вечери от любопитство проверих и през всичките (към три, мисля че бяха) калкулаторът ми показа, че съм погълнала по-малко от 600 в случай, че са ми нужни на ден 1642 или нещо подобно Учудих се, но пък се чувствам добре и не усещам намалена енергия поради малкия прием на калории, така че продължавам в същия дух.
Благодаря за отговора! Единият ден, когато трябва да ям телешко ще бъда на заведение и в куверта е включено пилешко, така че едната вечер я уредих. На другия ден може би ще си взема рибка и всичко ще е наред.
Аз пържено от малка не обичам особено много, единственото, което много харесвам на тиган е кашкавал пане, но и без него мога да мина. Рибата само на скара я ям по принцип, иначе сякаш вкусът й ми се губи.
За сега не свалям във втория етап, поддържам си теглото, но съм доволна. В момента съм и в цикъл, така че не очаквам минуси, а само плюсове евентуално. Четох обаче че след менструацията се сваля повечко, ще видим дали наистина е така.
Във вторник имам прегрешение- чаша горещ шоколад. Отгоре на това и вечерта, но не ми се е отразило на теглото. За сега други грешни неща не съм хапвала, само дето вчера пропуснах двете първи закуски и след това в периода между 10-14 часа ядох три пъти. В 16 часа не ядох, чак навечеря. Тези дни имам огромен апетит понеже ми дойде, но се опитвам да не се поддавам на сладките изкушения в нас. С изключение на горещия шоколад се справям.
Отговори с цитат