Виж само едно мнение
  #4  
Стар 17th April 2011, 22:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Тактично й обясних, че искам копие от резултатите на микробиалните изследвания и рецепта... Не само не получих такива, а
всеки лекар, не само гинеколог, е длъне когато излязат излседванията да ги види, да ги обсъдите в твое присъствие и да ти ги даде на момента !!! В ПАПКИТЕ С ИЗЛЕДВАНИЯ В КАБИНЕТИТЕ СТОЯТ САМО ТАКИВА, КОИТО ПАЦИЕНТКИТЕ ОЩЕ НЕ СА ДОШЛИ ДА ПОЛУЧАТ....НИКОЙ НЯМА ЮРИДИЧЕСКОТО ПРАВО ДА НЕ ТИ ПРЕДОСТАВИ ИЗЛЕДВАНИЯТА !!! АКО някой лекар ДЪРЖИ да има компютърни картони на пациентите си, то, той си нанася реузлтат с дата и съответно изледване, предава ти "хартийката" на теб, а информацията остава и за него, докато твоето досие съществува в компютъра му..аз като отида при моя лекар, който е частен и работи по тази система ( не става въпрос за гинеколог, но това няма значение, тази практика се използва от всякакви специалисти), той отвара досието ми, което е от 10 години, и в което пише за тези 10 години всичко, което ми е изписвал, проблемите ми и тн...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат