Виж само едно мнение
  #12  
Стар 10th January 2009, 12:38
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Максим е яката работа популярен и затова се вдигна шум до небесата, но лично мен адски ме подразни тази пи ар кампания изкарваща го от виновен - в мъченик и как голям процент от населението вече му съчувства. Горкият той, убил човек ама кво толкова, кво е дал на България, ами Майкъл Шийлдс, ами ония Турчина, ами пияницата от Перник.. бла бла. И кво като има безброй случай с разни типажи, на които им се е разминало? Тва да не би го прави невинен, или неубиец
Тъп факт, който спомена Муцката е, че ако обера на съседа ми мазето ще получа по-голяма присъда отколкото ако се нарежа и убия някой. Един варненски симпатяга Оги е в затвора от две години за тва, че притежавал трева, което не е не-престъпление, ама е несъизмеримо с убийство.
Горкият Максим, уби човек и прати в кома друг, и сега не може да работи

Направо сърцето ми се къса. И никак не намирам ситуацията за сложна. Явно мислите в главата му не го тормозят толкова, щом иска да мине по тъч линията и ги пуска тея изявления да работел, но да не влизал в затвор.

Съгласна съм с горе написаното...това ,че си звезда не те оправдава за грешката ти...И защо да не си плати глобата като е в затвора,да не би да е беден нещо а?Никаква вина не изпитва ако ме питате мен,само гледа как да мине по тънката...С удоволствие съм гледала него и Албена на пързалката,но не мога да си затворя очите,само защото съм им фенка...
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат