Виж само едно мнение
  #15  
Стар 14th November 2006, 12:21
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Убавица, поздравления за решението!!!
Провокира ме най-сетне и аз да се регистрирам - темата ти наистина много ме вълнува, защото и аз съм на твоя хал (след 2 раждания - е, нямам близнаци, но коремът ми и двата пъти беше като за близнаци), а иначе съм 53кг (имам да свалям още 6кг до там)...
И аз съм твърдо решена да се оперирам, но мисля да изчакам поне година още (родих второто преди 6 месеца). Освен от секцио (около 10см), имам и белег от апендицит (+ дренаж)..., абе бая съм "заклана" и аз, в добавка на сбръчканата, виснала кожа... Та възможният белег след пластиката, също ме вълнува - Исках само да споделя, че докато се ровех из нета, попаднах на случай, при който обясняваха, че ефекта от операцията не бил много осезаем, защото пациентката държала белегът и да не бъде по-голям от "секциото", и съответно не са успели да издърпат достатъчно кожа...Значи, можеби има значение това, както и конкретното състояние на кожата естествено...
Динев, задължително ще бъде един от хирурзите, с които ще се консултирам - и на мен ми е фаворит, само от прочетеното за него тук във форума. Единственият проблем е, че не съм от София, или градовете, в които "гастролира"..., но ако трябва ще ги пропътувам тези 300км, да му се не види...

Друго, което ме вълнува в момента, и се извинявам, че ще използвам твоята тема, е дали някой има отзиви за д-р Станимир Георгиев? Той е местно светило, и знам че е првил ?успешни? абдоминопластики, но след случая на Вили (от форума) с Калудов, нещо ме гони параноя, и като че ли нямам склонност да се доверя на някой хирург извън София или Варна...А, за този Георгиев дори ми предлагат да ме вкарат в клинична пътека с направление и операцията да ми излезе без пари...
Отговори с цитат