Виж само едно мнение
  #20  
Стар 15th November 2006, 09:16
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Цитирай:
Айде и още един Георгиев ,сега новите ще се шашардисат вече Rolling Eyes
Хе-хе, Stil - едва ли ...Всъщност не очаквам някой да го е чувал, пък и не съм срещала много съграждани точно в този подфорум...
А те, тези Георгиеви са цяло племе - Яд ме е, че не мога да си спомня първото име на този, който ми прави операцията от апендицит преди години (за да го похваля)...Точно тогава, той тръгваше да се развива като пластичен хирург, ако не се лъжа (предполагам, че е един от 2-мата по-известни тук) и всички се дивяха на перфектния ми белег - Наистина е почти незабележим и тънък (а операцията беше тежка, заради спукване на апендикса и перитонит) - Като го сравнявам с такива белези на други хора (и с белега ми от секциото, защото знам че вида на белезите зависи и от самата кожа), направо е произведение на изкуството...Май трябва да се извиня за офф-топика...

Та, пак по темата за абдоминопластиката - А Динев, или някой друг дали практикува този метод, при който се реже концентрично около пъпа, и кожата се прибира към средата на корема, т.е. остава само белега от зашиването на пъпа?
Отговори с цитат