Виж само едно мнение
  #23  
Стар 14th February 2017, 09:06
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

В крайна сметка си направих пластиката през октомври 2015г.но две седмици по-късно явно като съм ходила в поликлиниката да ми сменят превръзката съм се заразила и такъв грип ме лепна ......страшна кашлица, стана на бронхит.При всяко мръдване на корема получавах болка.След време ми се поду корема в горната част.Ходих по лекари, хирурзи, скенер, не беше херния.Отидох пак при лекаря, който ме оперира.Една година след първата операция направих нова, оказа се, че подутото място се е разтегнало на ново мускула и диастазата си я имаше.Коремната стена пак беше започнала да се свлича.Може би....от силната продължителна кашлица или не добре зашит мускул отвътре и така се е получило.И двете операции бяха много болезнени.Не вярвайте, ако ви казват, че не боляло много.Имах усложнения и след първата операция.Оперирах се при д-р Станимир Георгиев в държавната болница по пластична хирургия в Русе.При мен важна роля играеше финансовата част.Ако имах възможност щях да ида при друг доктор.Като цяло доло-горе съм доволна от втората операция.Можеше и по-добре.Но и на това съм доволна, което се получи, за сега.....
Отговори с цитат