Виж само едно мнение
  #9  
Стар 24th January 2012, 13:44
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Първо да кажа ,че се консултирах и с Кръстинова след дълго чакане и перипети.За съжаление не може да се запише човек директно за нея.Записват за нейн колега от отделението,не се сещам за името завеждащия на лицевочелюстната хирургия.Той предценява дали си за нея и ,ако прцени те добавя в списъка на чакащите.После тя като потвърди кога ще си идва в БГ ти се обаждат и ти казват денят и часът на консултацията.Това не става от днес за утре в най-добрия случай е в рамките на месеца Много приятна жена,личи си ,че е класа във всяко едно отношение,като започнеш от начина и на общуване и стигнеш до чисто професионалното и мнение по въпросите с които си отишъл.Доволна съм.Имено тя ми разясни какви са вариантите за микрохирургия при мен,и възможностите.И за това отидох подготвена при Романски ,та чак и той се учуди от това с колко неща бях запозната.НО ,тя каза ,че няма да се ангажира с мен,препоръча ми нейн колега от Франция който прави само това-импланти,реконструкции и тн. на гърди.Само това,профилиран е в точно тази облас и е много добър професионалист.В интерес на истината като я попитах за БГ алтернатива ,не се ангажира с никой конкретно Но др.Кръстинова с гърди не се заема,правила е в нейната практика,но като цяло в Токуда прави основно лица
Отговори с цитат