Виж само едно мнение
  #10  
Стар 22nd July 2015, 18:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми има хора на които им идва от вътре да творят, имат усет за такива неща и като се прави със желание няма как да не се получи добре. Аз примерно съм голям перфекционист и докато не направя нещо да ми хареса до най-малкият детайл не съм доволен.

За аквариумите, съвременните такива имат повече функции, автоматизиран контрол, автоматични хранилки и ежедневните грижи не отнемат толкова време, по скоро да се поглежда дали всичко е наред и уредите, но ще има поне един път седмично когато ще трябва да се подменя водата и да се направи почистване, а при някои аквариуми които са по големи или по слабо заселени с по малко риби, смяната на водата може да е на 2-3 седмици.

Това са неща които съм чел, инак аз още нямам аквариум. Харесват ми по големите ако някога си взема ще е нещо не по малко от колкото 42 инчове телевизор.

Сега какви фототапети съм избрал от снимките които разглеждах, по късно ще ги кача да им се насладите. В България обаче не знам какво може да се намери, вече има такива с много висока резолюция, с 3D ефекти и са доста реалистични. На снимките изглеждат страхотни, а представям си на живо какво ще е !
Отговори с цитат