Виж само едно мнение
  #2533  
Стар 5th July 2016, 15:44
veronika.stoqnova.33 veronika.stoqnova.33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, момичета! Радвам се че сте започнали тази тема. Нова съм в сайта и бих искала да споделя и моят проблем и да получа полезна информация. През 2010 година си направих първата ринопластика в Токуда болница при Доц. Евстатиев. Както повечето от вас четох мнения в интернет преди да избера хирурга, и за този който избрах нямаше почти никаква информация нито хубава нито лоша. За всички други имаше колкото хубави толкова и лоши коментари и за това избрах него, след като четох че е едва ли не учител на другите по младите... Както и да е, не си харесвах носът, беше просто малко по дълъг, исках само скъсяване. На кратко казано, той решил и малката гърбичка да ми оправя, взел повече от хрущяла и носът ми хлътна. Няма да описвам ужаса след като се видях първият път. Знам че по принцип има оттоци и т.н. виждала съм мн снимки на хора след операции но аз не бях като тях. Буквално носът ми беше разложен на цялото ми лице, като зурла на прасе. Той ме изпрати по живо по здраво, без да ми даде огледало и след като се видях в тоалетните на болницата припаднах... Решихме да правим втора операция уж да вземе само хрущял от ухото ми, и всичко щеше да е наред.
Да ама не. И втората операция неуспешна носът ми пак хлътна по средата отгоре. Заплашвах го едва ли не, но знаете че нищо не можем да направим, той само говореше да направим още една операция.След още 2 години, си направим във военна болница, операция, доволна бях, но по принцип те оправиха проблема ми с дишането който имах още след първата. Там ме приеха с отворени обятия след като видяха какво е сторил с мен Евстатиев, дори ме оперираха за тяхна сметка, по скоро с научна цел даже. За да се оправи формата ми трябва за жалост четвърта. Този път си мисля за Турция и с интерес следя какво пишете и вашият опит.
Отговори с цитат