Виж само едно мнение
  #38  
Стар 27th July 2013, 13:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е то едва ли има жена, която да не хареса повече Jason Momoa от колкото някой с гейско излъчване, но аз гледам формата на носа, този на Брад Пит си е нормален мъжки прав нос, дори не е толкова тесен. На неговото лице няма как да сложиш друг нос и да изглежда добре. Вие гледате на снимките по скоро цялостното излъчване, аз дори не съм ровил много да търся такива снимки на мъжкари, който ако бяха със същата форма, като на първата снимка, тогава щяхте да кажете друго и за това мога да се хвана на бас.

То и аз не харесвам кьосета и такива обръснати или слабо окосмени лица и за това си ходя постоянно с брада. Ако имаш голямо и широко лице и челюсти, то най естественият нос за това лице ще бъди също по голям, да не говорим, че има лица, на които точно гърбави и груби носове са си най на място. Ако имаш по малко лице, естествено, че и носът трябва да е по малък, не знам дали сте чували думата - "пропорция" !

Хората с по големи глави са най добре, защото аз на такива хора до сега не съм видял да имат нос, който да им стои зле. Не знам обаче как може да слагате този нос на Mamoa към грубите носове. Аз не виждам нищо грубовато в неговият нос, просто носът му е идеален за неговото лице. Това е перфектен мъж от където и да го погледне човек, красив и много мъжествен и със много добро тяло.

Ето ви гейски нос според вашите критерии на Антони Бандерас, нека някой ми каже, че той няма мъжкарско излъчване, това някой ако го каже, най много да предизвика бурен смях
Attached Images
Тип файл: jpg Jason Momoa.jpg (87,4 КБ, 38 views)
Тип файл: jpg 03.wir.skyrock.net.jpg (39,9 КБ, 37 views)
Тип файл: jpg antonio_banderas_017.jpg (53,3 КБ, 36 views)
Отговори с цитат