Виж само едно мнение
  #39  
Стар 27th July 2013, 13:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Ауу, потекоха ми лигите по този момък Вече съм му заклет фен на този Jason Momoa! - Ей това е и моят критерий за мъж,не само за нос. ..
А иначе по принцип малките носове правят лицата на мъжете да изглеждат някак бебешки.Аз също не харесвам такъв тип излъчване,предпочитам мъж с голям нос,ако ще и крив да е,гърбав... Брат Пит никога не съм го харесвала именно заради носа и тези плътни устнички,просто не ми е по вкуса... Но пък 2/3 от жените са луди по него,тъй че явно аз не разбирам
Да,да,да Брат Пит хич не ми е мъжествен,нито хубав,нито секси...бляк.Не ми харесва носа му,ако трябва да се абстрахирам от лицето му!
Пуф,разбира се че има жени,които не харесват Момоа.Има жени,които харесват бозави момченца с финни черти
Нел,знаех си, че имаш вкус
И Момоа дори да имаше наистина гърбав и по-голям нос пак щеше да ми харесва по простата причина,че харесвам по-големи,грубовати носове за мъж.Някак си ме респектира този орган и в същото време е мега сексуален.

Антонио Бандерас е под всякаква критика,затва няма да казвам нищо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 27th July 2013 на 13:53
Отговори с цитат