Виж само едно мнение
  #40  
Стар 27th July 2013, 14:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз ви разбирам, то може ли всички да харесват едно и също, представи си колко хора щяха да останат сами ако беше така. Вкусовете са ясни, обаче е несериозно да се се изразявате по този начин и то най вече, както в случая за хора, като Брад Пит и Бандерас, че били много зле, защото това е смешно просто. Най правилно е да кажете - този не е мой тип, но ако казвате нещо повече от това, задължително слагайте в изречението - за мен и го подчертавайте, защото инак става малко несериозно едно такова изказване то точно за тези хора !

Има жени дето признават само русоляви със сини очи, други пък такъв да не видят, за тях най хубавият е със тъмна коса, по мургав, тъмни очи и т.н.



Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И Момоа дори да имаше наистина гърбав и по-голям нос пак щеше да ми харесва по простата причина,че харесвам по-големи,грубовати носове за мъж.
Сложи го тоя гърбав и груб нос на едно по малко лице и тогава ще видиш колко е смешно

Аз съм виждал много красиви жени, което обаче не са мой тип, но няма как да кажа за тях, че не са хубави и същите тези жени пък са бленувани от много други мъже !
Отговори с цитат