Виж само едно мнение
  #51  
Стар 28th July 2013, 22:22
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

И аз да налея масло в огъня На мен специално Джейсън Момоа не ми харесва. Но имайте предвид, че когато обсъждате носа му, че неговият е чупен, и то неколкократно мисля. Разбирам какво харесват доста жени в него - че е мъжествен, тестостеронен, но на мен ми идва малко в повече, особено на този етап от живота ми, когато биологичният часовник вече цъка. Защото понякога такива мъже стават бащи на момичета, които наследяват тази тежкотоварна костна структура. Такива жени като извадят едни крака като на римски пехотинци без никакви глезени, едни масивни ръце като на руски богатири, два пръста сланина на гърба, плюс масивните черти на лицето и направо ме хваща страх. Това нещо нито с диета, нито с упражнения, нито с пластики може да се коригира.

Иначе различни типове мъже харесвам чисто визуално - от Габриел Гарко: до Саша Ройз http://www.imdb.com/name/nm1501388/
На него силно му личат еврейските корени и като жена не би изглеждал добре с подобен нос, обаче за мъж ми харесва, което е суперстранно, понеже в мъжа първото нещо, което гледам, е дали е с хубав нос. За тялото предпочитам атлетични мъже, но не прекалено обемни, мъже, с костна структура, подобна на моята, която стои добре и при двата пола.
Отговори с цитат