Виж само едно мнение
  #56  
Стар 30th July 2013, 17:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Защото понякога такива мъже стават бащи на момичета, които наследяват тази тежкотоварна костна структура. Такива жени като извадят едни крака като на римски пехотинци без никакви глезени, едни масивни ръце като на руски богатири, два пръста сланина на гърба, плюс масивните черти на лицето и направо ме хваща страх. Това нещо нито с диета, нито с упражнения, нито с пластики може да се коригира.
Леле, никога не бях се замисляла над това! Но май си права. Като се позамислих, няй-красивите жени , които познавам, са правени от Бета-мъже. Т.е. доста по-женствени - лека костна структора, овално лице, фини черти... За това братята им никога не са красавци тип Мачо мен.
А аз съм убедена, че ще имам момичета, за това май трябва да избягвам обичайния ми тип (200кг ръмжащи върлини)

Баща ми в никакъв случай не е фин мъж , но пък аз съм по-висока от него.. Май съм се метнала на дядо..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат