Виж само едно мнение
  #59  
Стар 30th July 2013, 19:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не само, че е индивидуално ами и много рядко срещано, ако майката е красива и нежна, а пък бащата да е с по груби черти и техните момичета да наследят тези черти на бащата и да изглежда грубовато. Доста такива случаи се сещам и момичетата им са все кукли и като пораснат пак са си кукли, инак понякога взимат някой черти, примерно знам един случай, майката е буквално кукла с малко чипо носле, а бащата е с по груб и гърбав нос и дъщеря им сега има също гърбав нос, нищо общо с този на майката, но всичко е индивидуално.

Факт е обаче, че в днешно време се раждат все по красиви деца, дори децата са много по красиви от самите родители много често. Другият факт, пак научно доказан е, че се раждат повече момичета от колкото момчета и за това има научни становища, защо се получава така, но няма да ги дискутирам сега, че ще стане много дълго !

Също така не знам дали сте забелязали, но мачовците стават все по малко, факторите са няколко, разбира се всичко се върти около мъжкият полов хормон - тестостерона и най вече заради хранителната индустрия е неправилният начин на живот, това се отразява и на външният вид на мъжете. Също трябва да сте забелязали, колко рано се развиват пък момичетата в днешно време, ранен пубертет, още деца и вече с едни напращели гърди и това също е свързано с хранителната индустрия най вече.

На Нелка ще и кажа, да не се притеснява, със сигурност ако имам момичета ще са, като кукли и не е важно дали бащата има груби черти, а по скоро дали е красив, щото примерно Mamoa за някой е по грубоват, но пък си е доста красив, а тва е най важното !
Отговори с цитат